به سایت گروه نستوه خوش آمدید

گروه نستوه با سابقه بیش از 15 سال برنامه نویسی تخصصی در زمینه های مختلف مقدم شما عزیزان را گرامی میدارد.
شما در این سایت با محصولات عمومی ما آشنا شده و میتوانید مشخصات فنی آنرا دریافت نمایید.
بدیهی است در صورت نیاز به نرم افزار تخصصی خود با ما تماس بگیرید.
ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ممکنه خواسته شما را برآورده خواهیم نمود.
کافیست یکبار مشتری ما شوید.

درخواست از شما، راهکار از ما.

امروز: چهارشنبه 09/03/1403
جستجو


پر طرفدارترین دریافتها
تبلیغات سایت
ورود به سامانه
 
 

آمار بازدید
سایت:
کل: 1715884
امروز: 13
دیروز: 386

این صفحه:
کل: 18586
امروز: 1
دیروز: 4

ما را در گوگل محبوب کنید.درباره ما
درخواست از شما
راهکار از ما

گروه نستوه با هدف ارائه مطلوب خدمات رايانه اي چه در چهار چوب نرم افزار و سخت افزار و چه در چهار چوب خدمات در سال 1376 خدمات خود را بصورت غير رسمي آغاز نمود. اين شرکت با بهره گيري از کارشناسان و دانش آموختگان مجرب، جهت اهداف ذيل فعاليت خود را آغاز و تاکنون ادامه داده است.

توسعه و ارتقاء بينش انفورماتيکي مشتريان (سازمانها، شرکتها، کارخانجات و ...) با ارائه مشاوره هاي تخصصي
توسعه و ارتقاء سطح انفورماتيکي مشتريان با ارائه سخت افزارها و نرم افزارهاي مناسب با نگرش به نيازهاي واقعي، رعايت اصول مهندسي و توجه به تازه هاي تکنولوژي مربوطه

اين شرکت از بدو تاسيس تاکنون، خدمات متنوعي را با توجه به موضوع فعاليت شرکت به جامعه بزرگ مشتريان ارائه نموده است. طراحي و پياده سازي نرم افزارهاي سفارش مشتري (خاص) ، طراحي و پياده سازي برنامه هاي تحت وب، برپا سازي شبکه هاي متعدد کامپيوتر، نصب و راه اندازي شبکه هاي اينترانت و اتصال به اينترنت، نگهداري و پشتيباني تجهيزات سخت افزاري، عرضه سخت افزار متناسب با نياز واقعي مشتريان، مشاوره هاي فني و مهندسي در زمينه استفاده و بکارگيري سيستم هاي کامپيوتري، تدوين و طراحي دوره هاي متعدد آموزشي، برگزاري دوره هاي آموزشي متنوع بصورت کاملا ساخت يافته و اصولي، از جمله مواردي مي باشند که در طول خدمت خود، در اختيار جامعه بزرگ انفورماتيک مشتريان قرار گرفته است.

زمينه فعاليت:
طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري: سياست شرکت در خصوص نرم افزار، تدوين و طراحي سيستم ها بر اساس نياز واقعي سازمان ها و انطباق صحيح دانش و فن آوري روز مي باشد. در اين راستا پس از آناليز دقيق و ساخت يافته خواسته ها و تبين دقيق آنان از رويکردهاي Desktop Application و يا Web Application و يا تلفيقي از اين دو به عنوان خط مشي پياده سازي نرم افزار مورد مطالعه، انتخاب خواهد شد.

طراحي و پياده سازي شبکه هاي کامپيوتري: توسعه روزافزون دانش انفورماتيک و رسوخ آن در پيکره سازمان ها با ابعاد متفاوت از يک طرف و پيشرفت چشمگير بسترهاي نوين به منظور نشر و توزيع اطلاعات در دهه اخير همچون اينترنت، ضرورت طراحي ساخت يافته و اقتصادي شبکه هاي کامپيوتري را ايجاب مي نمايد. از اينرو سعي ما بر اين بوده و هست که ضرورت هاي فوق را مدل هاي پيشنهادي به صورت کامل لحاظ کرده و هميشه قبل از اجراء، طرح جامع مدل شبکه را طراحي نمائيم. پس از طراحي با رعايت اصول مهندسي ساخت يافته شبکه و انطباق آن با واقعيت هاي موجود، اقدام به اجراء مدل هاي فوق، مي گردد.

نگهداري و پشتيباني سيستم هاي سخت افزاري و شبکه: اين شرکت در وهله اول ارائه سخت افزار مناسب را مد نظر داشته و در وهله بعد پشتيباني و حمايت از خريدار مورد توجه جدي است. بنابراين تمامي سازمان ها و موسساتي که از سخت افزارهاي ارائه شده توسط اين شرکت استفاده نموده اند، از خدمات پشتيباني و فني نيز استفاده مي نمايند.

طراحي، تدوين و برگزاري دوره هاي آموزشي: به منظور هماهنگي با موج جديد تکنولوژي و استفاده مطلوب، هدفمند و بومي سازي آنان در اولين مرحله مي بايست بر ضعف عمومي دانش انفورماتيک غلبه نمود. وجود ضعف فوق، مشکل اساسي استفاده بهينه و موثر از فنآوري هاي نو و هرز رفتن استعدادهاي سخت افزاري و نرم افزاري يک جامعه محسوب مي گردد. ما بر اين باوريم که امروزه زمان کهنه شدن علم بمراتب سريعتر از زمان ابداع آن بوده و مي بايست تمامي راهکارهاي ارائه شده به منظور توسعه هدفمند و پايدار، به آموزش و جايگاه خاص آن، نگاهي جدي داشته باشد. عدم پايبندي به اصل فوق، از دست دادن منابع خصوصا منبع ارزشمند و محدود زمان را بدنبال داشته و شايد براي جبران فرصتي ديگر وجود نداشته باشد. از اهداف اوليه اين گروه، پايبندي به اصل نشر و اشاعه دانش به منظور نهادينه شدن فرهنگ کامپيوتر در خدمت سيستم در مقابل بينش سيستم در خدمت کامپيوتر بوده و هست. بدين منظور 2 موسسه آموزشي جستار در جنوب تهران و موسسه آموزشي شريف در مرکز تهران صادق اين گفته ماست.

رئوس توانمندي ها:
1) طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري تجزيه و تحليل دقيق
و اصولي بر اساس نيازهاي واقعي حال و آينده در يک سازمان. استفاده از کيت هاي نرم افزاري تست شده و متکي بر اصول مهندسي نرم افزار. طراحي و پياده سازي نرم افزار در محيط ويندوز. طراحي و پياده سازي برنامه هاي مبتني بر وب. تست و آموزش اصولي نرم افزارهاي طراحي شده
2) طراحي و پياده سازي شبکه هاي کامپيوتري
طراحي و پياده سازي شبکه هاي محلي و گسترده. پشتيباني و نگهداري شبکه هاي کامپيوتري. ارتباطات بين شبکه اي و ارتباط کامپيوترهاي راه دور. نصب و راه اندازي شبکه هاي مبتني بر ويندوز، لينوکس و ناول.
3) ارائه و نگهداري سيستم هاي سخت افزاري و شبکه
سرويس و پشتيباني فني تمام سيستم هاي تحت پوشش گارانتي. ارائه خدمات پشتيباني فني در مورد سيستم ها و شبکه تحت پوشش قرارداد پشتيباني. تعميرات و راه اندازي سپستم هاي خارج از قراداد پشتيباني. مشاوره و ارائه متدهاي فني تخصصي بمنظور نگهداري بهينه سيستمها. عرضه کامپيوترهاي شخصي. عرضه لوازم جانبي. مشاوره و طراحي سيستم هاي سخت افزاري مورد نياز سازمانها. ارتقاء و بهينه سازي سخت افزارهاي موجود در يک سازمان.
4) طراحي، تدوين و برگزاري دوره هاي آموزشي
مشاوره و برگزاري دوره هاي عمومي. تدوين و برگزاري دوره هاي کوتاه مدت و بلند مدت در سطوح متفاوت تخصصي. تدوين دوره هاي کاربردي جهت دانشجويان و دانش آموختگان کامپيوتر. تدوين و برگزاري دوره هاي کاربردي متناسب با نياز صنعت. ارائه سمينارهاي آموزشي در جهت معرفي تکنيک ها و شيوه هاي نوين انفورماتيکي. تدوين سيستم هاي منسجم و هدفمند بمنظور آموزش کامپيوتر در کوتاهترين زمان به کاربران.
لازم بذکر است کلیه خدمات با مجوز سازمان فنی و حرفه ای کشور تحت عنوان جستار ارائه میگردد.

گروه نستوه با اتکاي به اين شعار هميشه در خدمت شماست.

درخواست از شما، راهکار از ما

[صفحه اصلی] [محصولات] [دریافت فایل] [پیوندها] [درباره ما] [تماس با ما] [اخبار] [نقشه سایت] [فروم]

کلیه حقوق این سایت متعلق است به گروه نستوه